O nas

Od ponad dwóch dekad MS Masterstick spełnia Państwa marzenia oraz realizuje różnorodne pomysły swoich Klientów, dbając przy tym o najwyższy poziom wykonywanych usług.
Proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie zakupu. Począwszy od wyboru produktu, przez pomiary, aż po ich montaż. Współpracujemy z wiodącymi producentami w kraju i w Europie. Otrzymane przez naszych Partnerów certyfikaty technologiczne gwarantują najwyższą jakość produktów.

images
Czym są

Usługi wodno - kanalizacyjno - wentylacyjne

Firma Masterstick realizuje roboty i usługi wodno-kanalizacyjne, oferuje profesjonalne wykonywanie prac melioracyjnych oraz przyłączy wodociągowych w Poznaniu, a także na terenie całego województwa wielkopolskiego. Nasze kompleksowe instalacje wodne i kanalizacyjne dostosowane są, pod każdy obszar budowy, na którym dokonujemy prac, zarówno pod względem formalnym jaki i technicznym. Przeprowadzamy fachowo przyłącza wodne oraz kanalizacyjne oraz komleksowo przygotowujemy płyty fundamentowe . Proponujemy rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta czy inwestora, korzystając przy tym z najnowszych technologii.


Sieci wodociągowe i kanalizacja to integralne komponenty składające się na wyposażenie wszystkich obiektów mieszkalnych, płyt fundamentowych jak również budynków publicznych czy też firm, w których pozostają ludzie. W istocie woda jest niezastąpiona do celów sanitarnych, konsumpcyjnych, ale również do rozmaitych działań przemysłowych. Zakładając sieci wodociągowe i kanalizacyjne, trzeba mieć na uwadze ich odpowiednie doprowadzenie, jak i odprowadzanie ścieków, które wymagają wykonania stosownego rurociągu. Ażeby go prawidłowo położyć, należy wcześniej zrealizować adekwatne wykopy i roboty ziemne, które zainicjują prace niezbędne przy budowie studzienek oraz kolektorów.


Nasza firma świadczy kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne, hydrauliczne oraz instalacyjne. Posiadamy bogate doświadczenie w tego rodzaju pracach, korzystając przy tym z najnowocześniejszego sprzętu zmechanizowanego, który pozwala nam wykonywać wszelkiego typu wykopy oraz prace ziemne. Nasi pracownicy oraz operatorzy koparek to osoby z długoletnim stażem pracy i świetną znajomością technik przeprowadzenia bezpiecznych wykopów.


Oferowane przez naszą firmę usługi sanitarne, wodociągowe i kanalizacyjne są przeprowadzane zarówno na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, jak też dla firm i instytucji. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od wielu lat, stale, dynamicznie i nieustająco rozwijającą się. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, profesjonalne przeprowadzenie powierzonych nam prac oraz gwarancję na wypełnienie usługi.


Na obecny moment możemy pochwalić się wieloma realizacjami prac oraz usług wodno-kanalizacyjnych, kompleksowego przygotowania płyt fundamentowych, jako firma wykonawcza oraz jako podwykonawca zleceń.

Zapraszamy do współpracy z zakresu usług wodno - kanalizacyjno - wentylacyjnych.